A-TEAM

הצוות שלנו מורכב ממדריכים מיומנים, בראשם עומד אסף וייס, יוצא סיירת אגוז ובעל ניסיון של כ-10 שנים בהדרכת בני נוער. אסף הקים את A-Team ב-2012, במטרה לאפשר לכל נער להצליח להגשים את עצמו ולעשות שירות משמעותי בצה"ל.
אימון כושר קרבי, מקצוענות והכנה מנטלית וערכית הם רק חלק מהמעטפת הרחבה שנעניק לחניך. אצלנו תלמדו גם להתמודד עם מצבי לחץ, לשפר את הקשב בזמן מאמץ, להפעיל חשיבה ביקורתית ולפתח יכולות שעדיין לא גיליתם. אנחנו כאן בשבילכם כדי לעבור אתכם תהליך משמעותי ויסודי, שיעזור לכם להגיע ליעדים אליהם אתם שואפים.

צוות הדרכה

כשזה מגיע להדרכה, אצלנו אין פשרות. המדריכים שלנו הם לא רק בוגרי יחידות מיוחדות, אלא גם בעלי יכולות הדרכה יוצאות דופן. המנהיגות, הניסיון, שיקול הדעת והאינטליגנציה הרגשית – הם אלו שמאפשרים להם להתחבר לחניכים ולהוביל לשינוי אמיתי, שימשך לאורך זמן. כשתכירו את מדריך הצוות שלכם, תגלו מהר מאוד כי הוא לא רק מאמן כושר קרבי, הוא מי שיהפוך להיות עבורכם כמו חבר או אח. מלבד ההנחיה הצמודה שלו, נפגיש אתכם גם עם מדריכים מקצועיים המתמחים בתחומים מיוחדים כמו הכנה למיונים ספציפיים, קרב מגע, ניווטים, עזרה ראשונה, מסעות, תזונה ועוד. כל זה יתקיים בניצוחו של מנהל הקורס, שתמיד ידאג שתקבלו את הטוב ביותר.

התכנית שלנו

התוכנית שלנו מותאמת למי ששואף גבוה ומוכן לעבוד כדי להגיע לתוצאות. כמו שאנו לא מתפשרים על איכות המדריכים שלנו, כך אנו גם מצפים מהחניכים שלנו להחזיק בתכונות המתאימות לעבודת צוות. אנו רוצים שהסביבה שתקיף אתכם תאפשר לכם ללמוד, להתפתח ולרכוש כישורים מתאימים, ולכן אתם נדרשים לדעת לשתף פעולה, לקבל את האחר ולהפגין רעות ובגרות. מי שמתאים להצטרף אלינו יתחיל בדרך מורכבת, מרתקת ומשתלמת. התוכנית שלנו נבנתה על ידי אנשי מקצוע מוכשרים שחשבו על כל הפרטים הקטנים, החל מהנושא הגופני ועד למנטלי. בזכות ההון האנושי, הניסיון הרב והמקצועיות אנחנו מצליחים להעניק לחניכים שלנו את ההכנה ברמה הגבוהה ביותר, המאפשרת להם להצליח במיונים ובשירות הצבאי.

assaf

מנהל הקורס

הורים וחניכים יקרים שלום,
שמי אסף וייס, יליד רחובות, 1985. חונכתי וגדלתי במודיעין-מכבים-רעות כ-17 שנה.
את שירותי הצבאי התחלתי במסגרת קורס טיס, ולאחריו המשכתי כלוחם בסיירת אגוז.
מהשירות הצבאי למדתי רבות, בין אם מהדברים הנכונים שעשיתי ובין אם מהטעויות.
היכולת להבין אנשים ולתת להם כלים הכרחיים להתמודדות עם אתגרי החיים,
היא שמשכה אותי להדריך ולהוביל בני נוער,
כבר מ2008, ובהמשך – להקים ארגון רציני ומסודר, יחד עם שותפיי לדרך,
אשר יקיף את כל הצרכים השונים והמורכבים של בני הנוער שלנו.
כיום, מאות מחניכיי לשעבר כבר משוחררים, לאחר שירות מלא או קבע
בשלל היחידות השונות, החל מיחידות המודיעין המתקדמות ועד ליחידות העלית השונות.
ההצלחה שלהם מבחינתי היא גם באופי השירות אך בראש ובראשונה בהיותם
בני אדם טובים יותר.
הכשרה מקצועית:
מדריך כושר קרבי ועוסק בתחום ההכנה לצבא משנת 2008.
מאמן כושר גופני לכל הגילאים, בוגר ביה"ס למאמנים (בהצטיינות), אוני' ת"א, 2008.
תזונאי (דיאטן)| מצטיין דיקן , מתמחה בתזונת ספורט.
השכלה אקדמאית:
2012 ,B.Sc Nutrition | בעל תואר ראשון במדעי התזונה, האוניברסיטה העברית